• EXPERIENCE AND PROFESSIONALISM

  Our team is made up of lawyers with experience in many fields of law.

  adwokaci-zdjecia-3
 • VARIETY OF SERVICES

  Our lawyers provide a variety of valuable services, in and outside a court of law. They offer legal counsel, provide legal support, draft legal documents.

  adwokaci-zdjecia-2
 • CONTACT – US

  We specialise in legal advice and consulting to companies investing in Poland. Our advocates also specialize in legal protection of intellectual property and family law.

  adwokaci-zdjecia-1

EXPERIENCE AND PROFESSIONALISM

Prowadzimy sprawy o rozwiązanie i unieważnienie małżeństwa, o podział majątku wspólnego. Reprezentujemy klientów w sprawach o alimenty i kontakty z dziećmi.

Wsparcie biznesu

Zapewniamy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych. Prowadzimy postępowania rejestrowe w KRS. Uczestniczymy w negocjacjach. Zapewniamy obsługę zgromadzeń wspólników.

Własność intelektualna

Specjalizujemy się w sprawach związanych z ochroną praw autorskich. Zajmujemy się prawem własności przemysłowej (znaki towarowe i wzory). Doradzamy w sprawach związanych z nieuczciwą konkurencją.

Sprawy sądowe

Reprezentujemy naszych klientów przed sądami wszystkich instancji. Zarówno w sprawach karnych, karno - skarbowych, jak i cywilnych oraz sądowo - administracyjnych.